YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Koş, Durma Koş

Koş, Durma Koş

Yazar:

Kategori: Doğan Kardeş, Roman

Yaş:

Çeviren:

ISBN: 978-975-08-4245-0

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 05.2018

Resimleyen:

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
37.50 TL    Etiket Fiyatı : 50.00 TL
TÜKENDİ

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlık
Orijinal Adı: Corri, Gummo, Corri!
Sayfa Sayısı: 164
Boyut: 13.5 x 19.5 cm

“Koş, Durma Koş”

Etrafına bakındı. Kavanozun camının öte tarafında bulanık sırıtışlar, onu yemeye kalkışan tüylü canavarlar, üzerine dikilmiş vahşi gözler fark etti ve korkuya kapıldı. Kendi etrafında dönüp duvarlara tırmanmaya çalıştı ama ne kadar çabalarsa çabalasın kendini şu açgözlü vahşi yaratıkların tam ortasında buluyordu! Kapana kısılmıştı!”

Hay aksi! Ne oluyor!
Gummo aslında halinden pek memnun sevimli bir gözlüklü semenderdi. Kız kardeşinin evinde mutlu mesut yaşıyordu ta ki eniştesi Benjamin ona dondurma şirketinde bir iş bulana dek. Aslında kim olsa hoşuna gidecek bir işti ama çalışmakta pek gönlü olmayan ve canını tehlikeye atmaya hiç mi hiç niyeti olmayan Gummo için sıkıntılar baş göstermeye başlamıştı bile…

Nefes kesen bir macera için sayfaları çevirmeye hazırlıklı olun!

Koş, Durma Koş, İtalyan çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Guido Sgardoli’den etkileyici ve eğlenceli bir kendi gücünü keşfetme hikâyesi…

Gazetedeki Bir İlan Her Şeyi Başlatıyor

Gazoz sektöründe lider kuruluş ve en iyi dondurma fabrikası Slappo A.Ş., dikkatli, dürüst, titiz, tercihan kendi aracı olan nakliyeciler aramaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Prezzone süpermaketinin arkasındaki, 16. ile 17. karo arasındaki çatlakta bulunan İdari İşler Bölümü’nden Bay Papilio Machias’la görüşebilirsiniz.

Gerçekten ilgilenenlerin başvurması rica edilir. Sürüngen böcekler, solucanlar, kaplumbağalar, salyangozlar ve benzerleri için uygun bir iş değildir.

“Sonra da iş yok diyorlar!”

Benjamin Santorini bir hiddetle oturduğu koltuktan kalktı, okumakta olduğu gazeteyi fırlatıp attı. Yapışkan dilini uzatıp kulağını yaladı. Bunu sinirli olduğu zamanlarda yapıyordu ve birkaç aydır sinirli olmak için çok haklı nedenleri vardı.

Karısı Etta, “Canım, ne diyorsun?” diye sordu. O sırada, salon duvarını kendi gösterişli eseriyle süslemekle meşguldü.

Bay Santorini, “Geçimin için para kazanmak gerektiğini söylüyorum Etta!” diye gürledi. “Geçimin için para kazanmak, herkesin yaptığı gibi!”Benzer Kitaplar