YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.

Satış ve İade HakkındaNasıl sipariş verebilirim?
Ana sayfanın sağ üst köşesindeki arama satırından kitap adı, yazar, ISBN, anahtar kelime seçerek aramayı gerçekleştirdiğinizde sonuçlar tarih sırasına göre sıralanmaktadır.

Kitabın detay bölümünden sepete ekleyip alışverişe devam edebilir veya alışverişi tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Üye iseniz üyeliğiniz üzerinden, değilseniz üye olmadan devam edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri bölümünde Kişisel Bilgilerinizi doldurup ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale / EFT Bilgilerimiz;
İsim – Soyisim: 
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Yapı Kredi Bankası – Şube: 606 Hesap No.-IBAN : 
TR860006701000000050631580

Hediye olarak göndermek isterseniz; Kişisel Bilgiler bölümüne göndermek istediğiniz kişi bilgilerini, faturamı farklı adrese gönder seçeneğini seçip kendi bilgilerinizi girip ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pandemi süreci nedeniyle verdiğiniz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilip, kargo takip numaranız maille size iletilir. Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı günlerde verilen siparişler, kısıtlama bitiminde en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Lütfen teslimat için seçtiğiniz kargo firmasından (ArasKargo “https://www.araskargo.com.tr“, Sendeo Kargo “https://kargotakip.sendeo.com.tr” adresinden) size iletilen takip numaranızla siparişinizi takip ediniz.
Hafta Sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Hatalı sipariş verdiğiniz takdirde;
İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş. depo adresine gönderilmelidir. Ürünün/ürünlerin  teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimattan kaynaklanan problemler;
Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ye bildirilmelidir. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş. en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Üretim-Basım Hatası varsa;
Kargo gönderimi Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ye aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş. depo adresine gönderilmelidir. İade ürün Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş. adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi:
Mithat Paşa Mahallesi Abdülhamit Han Caddesi No:13
Kemerburgaz / İstanbul

Tel:  212 360 00 63
Faks: 212 279 81 48
Mail adresi: iletisim@ykykultur.com.tr