YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Oniria 2 – Oza-Gora’nın Düşüşü

Oniria 2 – Oza-Gora’nın Düşüşü

ISBN: 978-975-08-4269-6

Tekrar Baskı: 2. Baskı / 03.2022

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 06.2018

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
63.75 TL    Etiket Fiyatı : 85.00 TL
TÜKENDİ

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Oniria - 2. Le disparu d’Oza-Gora
Sayfa Sayısı: 312
Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tekrar Baskı: 2. Baskı / 03.2022

“Oniria 2 – Oza-Gora’nın Düşüşü”

ELIOTT, BABASINI DALDIĞI ÖLÜMCÜL UYKUDAN KURTARMAK AMACIYLA OZA-GORA’NIN YOLUNU TUTUYOR.

Arkadaşları Farjo ile Katsia’nın da refakat ettikleri bu zorlu yolculukta Kum Adam’ı bulmak, babasını hayata döndürmek isteyen Eliott’un tek şansı.

AMA IŞLER PEK DE İYİ GİTMİYOR…

Kâbuslar, Düşler Ülkesi’nde devrim yapıyor. Bu devrimin başında yer alan Canavar, Prenses Aanor’u tutsak ediyor.

ELIOTT UMUTLA UMUTSUZLUK ARASINDA YENİ GÜÇLERİNİ KEŞFEDİYOR.

Kısacası, macera son sürat devam ediyor…

Aanor’un ensesindeki tüyler diken diken oldu. Canavar haklıydı elbette. Bu ucubeyle başbaşa yemeğe oturmaktan başka yapacak bir şeyi yoktu. Bu altın yaldızlı hapishanede, kaçırılmasına yardım eden üç korkunç örümcek-kadının aralıksız gözetimi altında tutsak geçirdiği dördüncü gündü. Dört gündür annesi kraliçeye, tutsak edildiği yere dair verebileceği tüm ayrıntıları telepati yoluyla aktarıyordu: Ebedi karanlık, ardı arkası kesilmeyen çığlıklar, penceresinden görünen virane çatılar, gökte dolanıp duran akbabalar, iğrenç koku... Başkent Hedonis’in ihtişamından başka şey görmemiş Aanor için, bu ortam dayanılmaz olduğu kadar yeniydi de. Oniria kraliçesi Dithilde kızının önsezisini hemen doğrulamıştı: Hapis tutulduğu o lüks malikâne kâbusların kapatıldığı kasvetli kent Ephialtis’in tam ortasındaydı. Kraliçe binanın tam yerini saptamayı da başarmıştı.

Yine de bir şey olduğu yoktu. Aanor kendisini kurtaracak ekipleri boş yere bekleyip duruyordu. Annesinin ağzından aynı özürleri duymayı dört gündür bekliyordu: Kraliyetin güvenlik gücü HAYAŞ (Haberalma, Yakalama ve Asayiş Şubesi) kâbuslar şehrine artık hükmedemiyor, orada körlemesine hareket ediyordu; en iyi birlikler halkın korunması ve sınır bölgelerinin güçlendirilmesi için seferber edilmişti; ülkenin güvenliği, bir kraliçenin kızına karşı hissettiklerinden daha önce geliyor olmalıydı elbette...Benzer Kitaplar