YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Natan Farklı Bir Şekilde Öğreniyor

Natan Farklı Bir Şekilde Öğreniyor

ISBN: 978-975-08-4237-5

Tekrar Baskı: 2. Baskı / 04.2021

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 05.2018

Resimleyen:

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
41.25 TL    Etiket Fiyatı : 55.00 TL
-+

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Nathan apprend autrement
Sayfa Sayısı: 28
Boyut: 24.5 x 28 cm
Tekrar Baskı: 2. Baskı / 04.2021

“Natan Farklı Bir Şekilde Öğreniyor”

Gerçek hayattan hikâyeler- Öğrenme bozukluğu üzerine bir hikâye

Natan dislektik bir çocuk! Buna rağmen çok beğendiği bir gençlik kitapları dizisi var. Evet, okumayı çok sevdiği doğru! Gelgelelim bu her zaman böyle değildi ve önceleri okurken çok zorlanıyordu. Genç çocuk aşmak zorunda kaldığı engelleri ve şu anda bulunduğu noktaya gelmek için harcadığı çabaları düşündüğünde kendisiyle gurur duyuyor!

Öğretmeninin, okul müdürünün, konuşma terapistinin ve anne babasının yardımlarıyla kitapların büyülü dünyasının keyfini çıkarabiliyor.

Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme ya da baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular… “Gerçek hayattan hikâyeler”dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor.Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin yanı sıra ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de bulunuyor.

Geçen yaz çok beğendiğim bir gençlik kitapları dizisi keşfettim. Bu kitapları bir an önce okuyabilmek için sabırsızlanıyordum! Ancak küçük bir sorunum vardı. Okumayı başarabilmek için harcadığım bütün çabaları düşünüyorum da…

Neden arkadaşlarımdan farklı bir şekilde öğrenmem gerektiğini ve bunu nasıl başardığımı anlatmamı ister misin?Benzer Kitaplar