YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Anyes’in Sakarlıkları

Anyes’in Sakarlıkları

ISBN: 978-975-08-4296-2

Tekrar Baskı: 2. Baskı / 06.2023

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 07.2018

Resimleyen:

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
90.00 TL    Etiket Fiyatı : 120.00 TL
-+

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Les Maladresses d’Agnés
Sayfa Sayısı: 28
Boyut: 21.5 x 28 cm
Tekrar Baskı: 2. Baskı / 06.2023

“Anyes’in Sakarlıkları”

Gelişimsel koordinasyon bozukluğu üzerine bir hikâye

Anyes beceriksiz bir çocuk. 8 yaşında olmasına rağmen üzerine dökmeden yemek yiyemiyor… İşler okulda da yolunda değil: Ödevlerini yapamadığı gibi, sınıfından kimse oyun oynarken onu kendi takımında görmek istemiyor. Herkes onun tembel ve sakar olduğunu düşünüyor. Ta ki “dispraksi” tanısı konana kadar… Anyes sonunda, bir uzmanın da yardımıyla, gündelik yaşamın zorluklarıyla daha iyi mücadele edebilmek için stratejiler geliştirmeyi öğreniyor.

Gerçek hayattan hikâyeler

Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme ya da baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular… “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin yanı sıra ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de bulunuyor.

Benim adım Anyes. 8 yaşındayım ve çok beceriksizim.

Günlük işlerimi yaparken çok zorlanıyorum. Doktorum bende “dispraksi” olduğunu söyledi. GKB de deniyor. Bu “gelişimsel koordinasyon bozukluğu” demek... Ama söylemesi biraz zor!Benzer Kitaplar


Yazarın Diğer Kitapları