YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Kasap Geçidi

Kasap Geçidi

ISBN: 978-975-08-5513-9

Tekrar Baskı: 2. Baskı / 04.2024

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 01.2023

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
135.00 TL    Etiket Fiyatı : 180.00 TL
-+

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlık
Orijinal Adı: Butcher’s Crossing
Sayfa Sayısı: 248
Boyut: 13.5 x 21 cm
Tekrar Baskı: 2. Baskı / 04.2024

Kasap Geçidi

Harvard öğrencisi Will Andrews, şehir hayatını bırakıp “Vahşi Batı”ya, Kansas’taki Butcher’s Crossing kasabasına gelir. Batı, Andrews için rivayetler ve hayallerden oluşan bir yerdir; burada daha önce tanımadığı büyük, dönüştürücü tecrübeler yaşayacağını, kitaplarda okuduğu saf doğayla karşılaşacağını ummaktadır. Bu hayallerin peşinde, bufalo avcısı Miller’ın ekibine katılır. Ancak dört kişilik ekibin daha önce keşfedilmemiş bir vadide başlattığı av büyük bir kıyıma dönüştükçe ekip üyeleri hem birbirlerine hem de kendilerine  yabancılaşacak, yolculukları amansız doğa şartları karşısında bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir.

John Williams “Kasap Geçidi”nde modern Amerika’nın temel mitlerinden birini, insanın açgözlülüğü ve doğayla ilişkisi üzerine şiddet dolu bir hikâye aracılığıyla sorguluyor.

“Sert ve acımasız fakat soğukkanlı diliyle Cormac McCarthy’nin de yolunu açan “Kasap Geçidi”, Western türünü yeniden ele alan romanların ilki ve belki de en iyisidir.” New York Times Book Review

KasapGecidi_PDFtadimlikBenzer Kitaplar