YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt

ISBN: 978-975-08-3974-0

Tekrar Baskı: 6. Baskı / 07.2022

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 04.2017

Resimleyen:

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
30.00 TL    Etiket Fiyatı : 40.00 TL
TÜKENDİ

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Le loup qui voulait faire le tour du monde
Sayfa Sayısı: 36
Boyut: 22 x 20.5 cm
Tekrar Baskı: 6. Baskı / 07.2022

“Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt”

Yolculuğa çıkacağım, başka ülkeleri göreceğim!

Ormana kış gelmiş, Kurt’un canı çok sıkılıyor. Ne yapsam ne etsem derken atlıyor uçağa, ver elini dünya! Paris’ten Londra’ya oradan İtalya’ya. Roma’yı, Venedik’i gezdikten sonra hop geçiyor Mısır’a, ardından Nepal’e, Madagaskar’a… New York’u, Sydney’yi, Rio’yu da gördükten sonra artık dönmeye karar veriyor kendi ormanına. Bakalım buralarda bizim özgür ruhlu, maceraperest Kurt ne büyük tehlikeler atlatmış, ne çılgınlıklar yapmış.

Orianne Lallemand’ın yazdığı, Éléonore Thuillier’nin resimlediği Kurt serisi kitapları birçok dile çevrildi ve dünyada 750.000’den fazla sattı. Ünlü Kurt serisi “Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt” kitabıyla devam ediyor. Bu sıcacık, tatlı, komik hikâyeleri okuyabilir, dinleyebilir, anlatabilirsiniz.

Ormana kış gelmişti. Kurt’un canı bütün gün çok sıkılıyordu. Arkadaşları bile onun için ne yapacaklarını bilmiyorlardı...

Bir sabah, aynada yüzüne bakarken, “Buldum! Yolculuğa çıkacağım. Başka ülkeleri göreceğim, hep bunu düşlemişimdir!” diye haykırdı.

Aklına geleni hemen yapmakta tereddüt etmezdi Kurt. Valizini hazırladı. Paris’te sandalla gezerken şehrin güzelliğine hayran kaldı, Eyfel Kulesi’ni keşfetti.Benzer Kitaplar