YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Wonder Woman Cilt: 3 Gerçekler (Rebirth)

Wonder Woman Cilt: 3 Gerçekler (Rebirth)

Yazar:

Kategori: Çizgi Roman

Çeviren:

ISBN: 978-975-08-4839-1

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 09.2020

Resimleyen:

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
210.00 TL    Etiket Fiyatı : 280.00 TL
-+

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Wonder Woman Vol. 3: The Truth
Sayfa Sayısı: 176
Boyut: 16 x 24 cm

“Wonder Woman Cilt: 3 Gerçekler (Rebirth)”

İLAHİ DELİLİK

Gerçeğin sizi özgür kılacağı söylenir. Prenses Diana’nın –bütün dünyanın Wonder Woman olarak tanıdığı kahramanın– umudu da buydu. Ama o daha karanlık bir gerçeği, bütün yaşamının ve geçmişinin dönüştürüldüğünü keşfetmişti… Ve bu onu deliliğin sınırlarına getirmişti.

Diana yaşamının dağılmasına engel olamazken sinsi güçler onun değer verdiği her şeyi tehdit etmek için harekete geçmişti. Yaşadığı travma ne kadar büyük olursa olsun, hayatını yok etmeye çalışan kötülüğe ve yalanlara karşı savaşmak zorundaydı.

En yakın müttefiklerinin ve en büyük düşmanı Cheetah’nın yardımıyla, Diana parçalanmış zihnini bir araya getirmek ve korkutucu yeni düşmanlarla savaşmak zorundaydı.

Tanrıların iradesine karşı gelerek Amazon kardeşlerini kurtarıp varlığının gizemini sonsuza dek çözebilecek mi? Yoksa gerçeği öğrenmenin bedeli Wonder Woman’ın bile ödeyemeyeceği kadar yüksek mi olacak?

Cevabı yazar GREG RUCKA ve çizer LIAM SHARP’ın sunduğu devam eden destanın son bölümü WONDER WOMAN CİLT 3: GERÇEKLER’de bulacaksınız. Bu cilt, DC Rebirth döneminin rekorlar kıran WONDER WOMAN hikâyesinin #13-25 arası tek sayı ile numaralanmış aylık dergilerini bir araya getiriyor.

“Yazar Greg Rucka ile WONDER WOMAN’ı tekrar bir araya getirmek DC Rebirth’ün en heyecan verici duyurularından biriydi.” THE A.V. CLUB

“Yeni Wonder Woman serisi DC Rebirth girişiminin en önemli parçalarından biri.” IGN

“Eğer sadece bir tane DC kitabı alacaksanız… O kitap Wonder Woman olsun.” NEWSARAMA

ww 3 gercekler PDF tadimlikBenzer Kitaplar