YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Küçük Prens 12 – Ludokaa Gezegeni

Küçük Prens 12 – Ludokaa Gezegeni

Yazar:

Kategori: Çizgi Roman

Yaş:

ISBN: 978-975-08-2914-7

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 04.2014

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
7.64 TL    Etiket Fiyatı : 10.19 TL
TÜKENDİ

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Sayfa Sayısı: 52
Boyut: 22 x 29 cm

“Küçük Prens 12 – Ludokaa Gezegeni”

Bu gezegende iki halk, güneşin batışını izlemek için birbirleriyle mücadele halindedir.

Bir gün, o hakkı dövüşmek yerine Ludokaa oynayarak kazanmaya karar verirler.
Ancak bu defa, tam oyundan önce iki taraf da kendini savaşa girmek üzere bulur…

Küçük Prens’in olağanüstü güçleri vardır. Çocuk bakışları, kimsenin göremediklerini görmesini sağlar. Evrenin bütün varlıklarıyla iletişim kurabilir. Hayvanlar ve bitkilerle bile.
Ne kadar macera yaşarsa güçleri o kadar artar.
Prens Giysisi:
Prens giysilerini giydiğinde daha çevik ve hızlıdır. Zor durumlarda kılıç da kuşanır. Kılıcıyla hayal dünyasından çıkan varlıklar çizip bunlara can verebilir.
Resim Defteri:
Küçük Prens “prens” olmadığında yanında resim defteri olur. Üstüne üflediğinde sayfaları uçarak işine yarayacak nesneler oluşturur.

TİLKİ
Dırdırcı, şakacı, kendi deyimiyle yalnızca yiyeceği yemeklerle ilgilenen Tilki, aslında Küçük Prens’in en yakın arkadaşıdır. Bu nedenle de yardımına koşmaya hazır, aynı zamanda dünyaya açılmasına ve büyümesine yardım etmek üzere her zaman yanındadır.

YILAN
Her ne kadar Küçük Prens henüz nedenini bilmese de Yılan’ın bütün evreni karanlığa boğmayı kafasına koyduğu kesindir. Bu kötücül varlık, amacına ulaşmak için her türlü planı uygulamaya hazırdır.
Ama hiçbir zaman tek başına hareket etmez, kötülüğü hep “ısırmak” için seçtiği, böylece kendi dünyalarını tehlikeye atmaya ittiği varlıklardan çıkarmakla yetinir.

KARANLIK DÜŞÜNCELER
Yılan tarafından “ısırılan” bir varlık, kendi yıldızını söndürdüğünde, Efendisinin hizmetine girmiş Karanlık Düşünce’ye dönüşür. Karanlık Düşünceler, grup halinde hareket eder, Küçük Prens’in hakkından gelmek üzere Yılan’ın en aşağılık emirlerini bile yerine getirirler!Benzer Kitaplar