YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Komançi 4 – Üç Albüm Birden

Komançi 4 – Üç Albüm Birden

Yazar: ,

Kategori: Çizgi Roman

Çeviren:

ISBN: 978-975-08-4464-5

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 04.2019

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
127.50 TL    Etiket Fiyatı : 170.00 TL
-+

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Comanche / Le Corps d’Algernon Brown - Les Fauves - Le Dollar à trois faces
Sayfa Sayısı: 144
Boyut: 17.5 x 24.5 cm

“Komançi 4 – Üç Albüm Birden”

Yapı Kredi Yayınları, Hermann ile Greg’in, gelmiş geçmiş en büyük çizgi western’lerden sayılan Komançi maceralarını okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

“Red Dust”, “Umutsuzluk Savaşçıları”  ile “Wyoming Kurtları” “Komançi 1”de; “Laramie’nin Kızıl Semaları”, “Asi Öfke” ile “Işıksız Çöl” “Komançi 2”de; “Şeytanın Parmağı”, “Şerifler” ile  “Şeytanın Sevinç Naraları” “Komançi 3”te bir araya getirilmişti. “Algernon Brown’un Cansız Bedeni”, “Dört Yabani Çetesi” ile “Üç Yüzlü Dolar” ise “Komançi 4”te okurlarla buluşuyor.

ALGERNON BROWN’UN CANSIZ BEDENİ

Şerif’in yokluğunda işler Red Dust’a düşer. Bir nehrin kenarında bir ceset bulunur: Algernon Brown’un cesedidir bu. İlk incelemeler sonucunda cinayetin hırsızlık amacıyla işlenmediğini sonucuna varılır. Neden öldürülüldüğüne dair çeşitli fikirler ortaya atılır, ama daha önemlisi bu Algernon Brown kimdir?

DÖRT YABANİ ÇETESİ

Çok tehlikeli bir çetenin üç üyesi hapisten kaçar ve İhtiyar Justice’in mola yerine sığınır, bu arada mola veren yolcuları öldürürler. Mola yerine uğrayan son yolculara saldırdıklarını gören bir grup Çeyen durumu Şerif’e bildirir. Çeyen’lerin verdikleri eşgalle anlattıklarından Red Dust karşısında kimlerin olduğunu ve neyin peşine düştüklerini tahmin eder…

ÜÇ YÜZLÜ DOLAR

6 6 6 Çiftliğine bir mektup gelir. Red Dust’a yazılmıştır. Mektubu yazan da, Red Dust’ın yaşayıp yaşamadığından bile haberdar olmadığı kardeşi Cameron’dır. Kardeşi ağabeyiyle Dodge City’de görüşüp bu buluşmalarını kutlamak ister. Red Dust birden bire ortaya çıkan kardeşinin bir şeyler sakladığından şüphelenir ve kısa sürede nasıl şeytanca bir tuzağa düşmek üzere olduğunun farkına varır…

PDF formatlı tadımlık için tıklayınız...Benzer Kitaplar