YKY - Yapı Kredi Yayınları
Sepet Ürün bulunmaktadır.
Justice League 2 – Hainin Yolculuğu

Justice League 2 – Hainin Yolculuğu

Yazar:

Kategori: Çizgi Roman

Çeviren:

ISBN: 978-975-08-3148-5

Tekrar Baskı: 6. Baskı / 05.2023

YKY'de İlk Baskı Tarihi: 03.2015

Resimleyen:

400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

YKY İnternet Satış Fiyatı
135.00 TL    Etiket Fiyatı : 180.00 TL
-+

Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Genel BilgilerTadımlıkKitap Akrabalıkları
Orijinal Adı: Justice League Volume 2: The Villain's Journey
Sayfa Sayısı: 172
Boyut: 16 x 24 cm
Tekrar Baskı: 6. Baskı / 05.2023

“NEW YORK TIMES” ÇOK SATAN ÇİZGİ ROMANLAR LİSTESİNDE 1 NUMARAYA YÜKSELMİŞ JUSTICE LEAGUE SERİSİ, JUSTICE LEAGUE 2: HAİNİN YOLCULUĞU İLE DEVAM EDİYOR.

Justice League, iyilik adına şimdiye kadar dünyanın gördüğü en büyük güçtü. Ama herkes onlara aynı gözle bakmıyordu.

Kötülüğe karşı hiç bitmeyen savaşları, süper güçlü ve kostümlü tarafların ötesinde kayıplar ve ölümlerle sonuçlanıyordu. Justice League’in masum hayatları koruma çabaları herkesi kurtarmaya yetmiyordu. Dünya’nın şampiyonları, en büyük zaferlerinin en büyük yenilgilerinin tohumlarını ektiğinden habersizdi.

Çünkü trajediyle yüz yüze geldikten sonra, bir zamanlarki hallerinden daha yüce bir varlık olarak yeniden doğanlar sadece kahramanlar değildir. Kötüler de bu yolculuğa çıkabilir. Ve onlar bu karanlık yola çıktıklarında, o yolculuğun sonu Justice League’in yok oluşu olabilir.

Geoff Johns (Green Lantern) ve Jim Lee’den (Batman: Hush) oluşan “New York Times çok satanı” ekibe, çizerler Gene Ha (top 10) ve Carlos D’anda (Deathblow) Justice League: Hainin Yolculuğu için katılıyor. Dünyanın en büyük süper kahramanları karanlığın kalbine inen bu yolculuktan kurtulabilecekler mi? Bu hikaye DC Comics tarihinin en şok edici ve şaşırtıcı anlarından biriyle bitiyor!

“Geoff Johns, eski efsanevi JLA düşmanlarına yakışacak yeni bir kötü adam yaratıyor ve Jim Lee hala çizgi roman endüstrisinin en görkemli ve güçlü süper kahramanlarını çiziyor.”
IGN

“Jim Lee çizgi roman sanatının en önde gelen çizeridir.”
CRAVEONLINE

“Justice League 1: Başlangıç” ile “Justice League 2: Hainin Yolculuğu”nun ardından dünyanın en güçlü süper kahramanlarının kötülerle savaşı “Justice League 3: Atlantis Tahtı”nda devam edecek.

PDF formatlı tadımlık için tıklayınız...Benzer Kitaplar